Nabízíme specializované ambulance, rehabilitaci a fyzioterapii, digitalizované RTG pracoviště, sonografii a odběrové místo. Naplánujte si osobní návštěvu.

Více informací

Jednodenní péče je současným trendem v medicíně. Má nesporné výhody ve zkrácení pobytu na lůžku a snížení stresu z hospitalizace. Přečtěte si více.

Více informací

Mezi naše klienty patří také zájemci o plastickou a estetickou chirurgii, kterou u nás zajišťují pouze atestovaní lékaři. Podívejte se na nejčastější zákroky.

Více informací

Digitální dermatoskop s vyhodnocovacím softwarem

Digitální dermatoskopie je moderní celosvětově uznávanou metodou sloužící k včasnému odhalení a sledování kožního melanomu. Pomocí digitálního dermatoskopu lze rychle a navíc velmi spolehlivě analyzovat a dlouhodobě sledovat vývoj znamének a jiných pigmentových změn na těle.

Digitální dermatoskop s vyhodnocovacím softwarem je nejmodernější přístroj k diagnostice pigmentových kožních změn (znamének). Přístroj umožňuje analyzovat 50 - 62 znaků zkoumaného kožního útvaru a srovnává tyto znaky s desítkami tisíc nálezů.

S 95% přesností vyhodnocuje vyšetřovaný útvar nesrovnatelně lépe než při pozorování pouhým okem, lupou nebo ručním dermatoskopem. Uchovává zpracovaný obraz k pozdějšímu porovnání a na základě objektivních kritérií vyhodnocuje kožní změnu.

 

Výhody vyšetření:

  • Prevence vzniku melanomu
  • Včasná diagnostika
  • Vyhodnocení znaménka a stanovení indikace k chirurgickému odstranění - snižuje počet vynucených chirurgických zákroků (excisí)
  • Možnost srovnání nálezů v čase

 

Ceník vyšetření:

1 znaménko 100,- Kč

 

Informace a objednávky na telefonu:

Medica Chirurgica s.r.o.
Tel.: 571 611 859, 571 611 936

Pracoviště:

- Zašovská 778, 757 01 Valašské Meziříčí